Avukatlık ve ArabuluculukTürkçe ve İngilizce hukuki danışmanlık, avukatlık, arabuluculuk ve hukuki çeviri hizmetleri

Sözleşme Danışmanlığı

Müvekkillerimizin hak ve menfaatlerini sözleşme avukatı olarak koruma konusunda deneyim ve birikim sahibiyiz.

Devamı için tıklayın...

Dava Takibi

Mahkemeler, hakem heyetleri, hakem mahkemeleri, icra daireleri ve sair adli ve idari merciler önünde müvekkillerimizi avukat olarak temsil etmekte ve onların hak ve menfaatlerini  korumaktayız.

Devamı için tıklayın...

Hukuki Danışmanlık

Hukuki soru ve sorunlarınız hakkında size sözlü veya yazılı hukuki danışmanlık sağlayabiliriz. Bunun için bize iletişim formumuz yoluyla yazmanız yeterlidir.

Devamı için tıklayın...

Hukuki Çeviri

İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye profesyonel hukuki çeviri ve hukuki tercümanlık hizmetleri veriyoruz.

Devamı için tıklayın...

Hukuki Yazışma

İhtarname ve ihbarnamelere konu olaylar hakkında size hukuki danışmanlık veriyor, hukuki metinlerin kaleme alınması, noterden gönderilmesi ve tebligatın takibi işlemlerini sağıyoruz.

Devamı için tıklayın...

Şirket Danışmanlığı

Devamlı olarak hukuki danışmanlık sağladığımız şirketler arasında yerli ve yabancı şirketler, hisseleri borsaya kote, halka açık şirketler, şirket grupları ve Türkiye’nin öncü perakende mağazalar zinciri bulunmaktadır.

Devamı için tıklayın...

Şirket Kuruluşu

Limited şirket, anonim şirket ve diğer türlerdeki şirketlerin kuruluşu ile ilgili olarak ihtiyaçlarınıza uygun çözüm önerileri sunuyor, ana sözleşme hazırlanması ve kuruluşla ilgili diğer işlemlerde hukuki danışmanlık sağlıyoruz.

Devamı için tıklayın...

Arabuluculuk

Anlaşmazlıklarınızı, uyuşmazlıklarınızı mahkemeye gitmeden, anlaşma sağlanırsa 1 gün içinde ve tarafları hukuken bağlayıcı şekilde çözmenizi sağlıyoruz.

Devamı için tıklayın...
Hukuki sorunlarınızda yalnız değilsiniz Bize web sayfamız üzerinden hemen bir ileti göndererek hızlı ve kolayca hukuki danışmanlık alabilirsiniz.
Bize yazın
USATurkey