Avukatlık ve ArabuluculukTürkçe ve İngilizce hukuki danışmanlık, avukatlık, arabuluculuk ve hukuki çeviri hizmetleri

Sözleşme Danışmanlığı

Sözleşmelerin hazırlanması, imzalanması, uygulanması ve sözleşmeden doğan uyuşmazlıkların çözümü ile ilgili olarak uzun yılların birikim ve deneyimle müvekkillerimize sözleşme avukatı olarak hukuki danışmanlık sağlıyoruz.  

Read more

Hukuki Danışmanlık

Hukuki bir sorunuz veya sorununuz varsa size uzun yıllara dayalı deneyim ve birikimimizle hukuki danışmanlık sunabiliriz. Bunun için İletişim sayfamızı kullanarak bizimle hemen, doğrudan iletişim kurabilirsiniz.

Read more

Şirket Danışmanlığı

Devamlı olarak hukuki danışmanlık sağladığımız şirketler arasında yerli ve yabancı şirketler, hisseleri borsaya kote, halka açık şirketler, şirket grupları ve Türkiye’nin öncü perakende mağazalar zinciri bulunmaktadır.

Read more

Şirket Kuruluşu

Limited şirket, anonim şirket ve diğer türlerdeki şirketlerin kuruluşu ile ilgili olarak ihtiyaçlarınıza uygun çözüm önerileri sunuyor, ana sözleşme hazırlanması ve kuruluşla ilgili diğer işlemlerde hukuki danışmanlık sağlıyoruz.

Read more

Hukuki Yazışma

İhtarname ve ihbarnamelere konu olaylar hakkında size hukuki danışmanlık veriyor, hukuki metinlerin kaleme alınması, noterden gönderilmesi ve tebligatın takibi işlemlerini sağıyoruz.

Read more

İcra ve İflas Takibi

İcra ve iflas takibi süreçleri ile ilgili olarak verdiğimiz avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetlerimizle yanınızdayız.

Read more

Arabuluculuk

Anlaşmazlıklarınızı, uyuşmazlıklarınızı mahkemeye gitmeden, anlaşma sağlanırsa 1 gün içinde ve tarafları hukuken bağlayıcı şekilde çözmenizi sağlıyoruz.

Read more
USATurkey