Avukatlık ve ArabuluculukHukukî danışmanlık, avukatlık ve arabuluculuk hizmetleri

Sözleşme Danışmanlığı

Sözleşmelerin hazırlanması, imzalanması, uygulanması ve sözleşmeden doğan uyuşmazlıkların çözümü ile ilgili olarak uzun yılların birikim ve deneyimle müvekkillerimize sözleşme avukatı olarak hukuki danışmanlık sağlıyoruz.  

Okumaya devam edin

Hukuki Danışmanlık

Hukuki bir sorunuz veya sorununuz varsa size hukuki danışmanlık sunabiliriz. Sizlere kolaylık sağlayabilmek için ticari olmayan danışmanlıklarda en düşük yasal ücret tarifesini uyguluyoruz.

Okumaya devam edin

Şirket Danışmanlığı

Devamlı olarak hukuki danışmanlık sağladığımız şirketler arasında yerli ve yabancı şirketler, hisseleri borsaya kote, halka açık şirketler, şirket grupları ve Türkiye’nin öncü perakende mağazalar zinciri bulunmaktadır.

Okumaya devam edin

Şirket Kuruluşu

Limited şirket, anonim şirket ve diğer türlerdeki şirketlerin kuruluşu ile ilgili olarak ihtiyaçlarınıza uygun çözüm önerileri sunuyor, ana sözleşme hazırlanması ve kuruluşla ilgili diğer işlemlerde hukuki danışmanlık sağlıyoruz.

Okumaya devam edin

Hukuki Yazışma

İhtarname ve ihbarnamelere konu olaylar hakkında size hukuki danışmanlık veriyor, hukuki metinlerin kaleme alınması, noterden gönderilmesi ve tebligatın takibi işlemlerini sağıyoruz.

Okumaya devam edin

İcra ve İflas Takibi

İcra ve iflas takibi süreçleri ile ilgili olarak verdiğimiz avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetlerimizle yanınızdayız.

Okumaya devam edin

Dava Takibi

Müvekkillerimizi hakem heyetleri dahil olmak üzere tüm ulusal ve uluslararası mahkemeler ve yargı mercileri önünde dava avukatı olarak temsil ediyor, hak arama mücadelesini onlar adına titizlik ve özenle gerçekleştiriyoruz.  

Okumaya devam edin

Arabuluculuk

Anlaşmazlıklarınızı, uyuşmazlıklarınızı mahkemeye gitmeden, anlaşma sağlanırsa 1 gün içinde ve tarafları hukuken bağlayıcı şekilde çözmenizi sağlıyoruz.

Okumaya devam edin